The News
Святкування Хелловіну
Середа, 01 листопада 2017, 00:00

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада  відзначають стародавнє кельтське свято – Хелловін. Тож студенти нашого факультету вирішили також відсвяткувати це свято. Зранку університет зустрів нас містичною атмосферою, прикрашений гарбузами, павутиною та іншими атрибутами свята, а самі студенти обрали собі тематичні образи та грим.

Дякуємо усім, хто долучився до святкування разом з факультетом економіки. 

Вплив транснаціональних корпорацій на економіку та економічну безпеку України


26 жовтня 2017 р. в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова була проведена серія вебінарів присвячена питанням безвізового режиму між Україною та країнами ЄС. Дане дійство відбулося за ініціативою Міністерства освіти і науки України та Миколаївської обласної державної адміністрації.

В результаті проведеного заходу доповідачами було визначено перспективи лібералізації безвізового режиму та виявлено значну кількість факторів, від яких вони залежать, а також проаналізовано вимоги ЄС та готовність України їх виконувати, оскільки запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС супроводжуватиметься рядом як позитивних, так і негативних економічних наслідків, що потребуватиме особливої уваги від сторін.

Від МНУ ім. В.О. Сухомлинського участь у вебінарі приймав кандидат економічних наук, заступник декана факультету економіки Слюсаренко А.В., презентувавши доповідь на тему: «Вплив транснаціональних корпорацій на економіку та економічну безпеку України». Актуальність даної теми полягає в тому, що ТНК стають активними рушіями глобального диверсифікованого виробництва, міжнародної торгівлі, нових технологій і знань, професійного управління, економічної діяльності у більшості країн, вони є рушійними силами технологічного і наукового прогресу, розвитку виробничих сил і економічних зв’язків, що також є беззаперечним фактором позитивності їх сприйняття та впливають на подальший соціально-економічний розвиток нашої держави та країн ЄС.

 


 

День відкритих дверей


21 жовтня 2017 р. факультет економіки МНУ ім. В.О. Сухомлинського приймав активну участь в організації та проведенні Дня відкритих дверей. Абітурієнти отримали змогу побачити реальне студентське життя і уявити себе частиною великої університетської родини. Всі, хто цікавиться професіями економічного профілю, мали можливість поспілкуватися з викладачами та студентами факультету, отримали інформацію про умови вступу та навчання на спеціальностях факультету, ознайомилися зі спеціальностями, за якими ведеться підготовка бакалаврів і магістрів на факультеті, а також дізналися про перспективи працевлаштування після закінчення навчання на основі отриманого диплому про вищу освіту

.

 


 

Екскурсія до ПП ТМ “Ренессанс”

Учора  після навчального процесу студенти факультету економіки вирушили на пізнавальну екскурсію на ПП ТМ “Ренессанс”. На підприємстві студенти ознайомилися з технологічними процесами виготовлення меблів, від захвату побаченого сяяли їхні очі. Приємно усвідомлювати, що час байдужих студентів пройшов! Сьогоднішній студент хоче стати справжнім фахівцем! Величезне спасибі адміністрації підприємства за гостинність і доброзичливість!

   

 


 

                                                                       Візит Якова Івановича

З нагоди святкування Дня захисника України до нашого університету завітав полковник у відставці Яків Іванович Конотопенко. Він ознайомив наших студентів з усіма тонкощами військової служби та прикладами з свого життя.

Його життєвий шлях дуже різноманітний та насичений, історії з життя Якова Івановича можна було б слухати не одну пару із задоволенням. В 1985 р. Яків Іванович закінчив Військову академію ім. М.В. Фрунзе. Проходив військову службу в Збройних силах Радянської армії та України на основних командно-штабних посадах. З 1989 по 1999 роки очолював кафедру військової підготовки тоді ще  Миколаївського державного педагогічного інституту. В цей час займається науково-педагогічною діяльністю. Має більше 50-ти наукових публікацій. У 1995 р. присвоєно наукове звання – доцент. Нагороджений орденом “Червоної Зірки” та 7 медалями. 2000-2002 р.- позаштатний радник Миколаївського міського голови. І це лише коротка біографія життя.

Надіємось, що це не остання наша зустріч .                                                                                                                                                                                        Автор: Ткаченко Марина

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 18