Науково-практичний семінар «Страхування життя»

Met life

27 листопада 2018 р. кафедрою фінансів, банківської справи та страхування було проведено семінар на тему: «Страхування життя». В гості завітала фінансовий консультант страхової компанії «Met life» – Оберемок Оксана Вікторівна. На семінарі були присутні викладачі кафедри та студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». На початку семінару слухачів було ознайомлено з основною діяльністю страхової компанії «Met life», з принципами її роботи, страховими продуктами, а також надано відповіді на запитання про специфіку роботи системи накопичувального страхування в Україні. Викладено пропозицію інформаційного змісту, що містить перелік програм страхування основних та додаткових ризиків і страхових випадків. В рамках семінару студентам було пояснено правильність та порядок проведення розрахунку страхових сум і прогнозованого інвестиційного доходу, а також способи отримання страхової виплати після закінчення дії договору страхування життя. Студенти та викладачі отримали багато вражень від спілкування з фахівцем страхової компанії «Met life», що свідчить про важливість та дієвість подібних заходів для підвищення розуміння як майбутньої професії так і захисту особистого життя та життя рідних.