by Lena

У студентів факультету економіки завжди прослідковувалось не абияке бажання розвиватися та дізнаватися про щось нове й корисне, тож саме для збагачення їх скарбнички знань, четвертого грудня на кафедрі "Обліку та оподаткування" було проведено семінар на тему «Інформаційне забезпечення обліку і аудиту в стратегії функціонування підприємств в зовнішньому середовищі». Перед студентами третіх – шостих курсів виступали спікери.

Розпочати семінар випало Бібіковій Альоні, яка декламувала про розвиток інформаційного забезпечення з оподаткування в країнах Європи. Наступний спікер - Чекіна Анжеліка, свою доповідь присвятила генезису облікового забезпечення розрахунку податку на прибуток в Україні та Європейському Союзі. На завершення студенти з цікавістю детальніше дізналися про стан та проблеми реформування пенсійної системи в Україні від Андронатій Оксани.

Проведено семiнар iз залученням представника журналу "Все про бухгалтерський облік".