Зустріч майбутніх економістів МНУ імені В.О. Сухомлинського з фахівцями ГУ ДФС у Миколаївській області

В Головному управлінні ДФС у Миколаївській області проведено зустріч фахівців фіскальної служби Миколаївщини із студентами факультету економіки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. З вітальним словом перед сдудентами виступив заступник начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області - Олег Ангелов, який зазначив, що фіскальна служба продовжує традицію співпраці з провідними вищими навчальними закладами області. "Ми раді ділитися досвідом з молодим поколінням, адже від них залежить майбутній розвиток нашої держави, саме тому такі зустрічі дуже корисні для підвищення їх рівня професійної підготовки",- зазначив Олег Ангелов. У зустрічі також прийняла участь начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб - Вікторія Трофіменко, яка ознайомила студентів з правом на отримання податкової знижки на навчання у 2019 р. Начальник відділу перевірок основних галузей економіки управління аудиту ГУ ДФС у Миколаївській області - Лариса Руда виступила з доповіддю про порядок проведення контрольно-перевірочної роботи суб̕єктів господарювання. Начальник управління по роботі з персоналом ГУ ДФС у Миколаївській області – Оксана Новосад розповіла про порядок вступу на державну службу до ГУ ДФС у Миколаївській області, оскільки питання працевлаштування для майбутніх спеціалістів є досить актуальним. Зустріч проходила в теплій і дружній атмосфері, студенти відмітили високий рівень підготовки фахівців Головного управління ДФС у Миколаївській області та доступність викладення матеріалу. На завершення зустрічі фахівці ГУ ДФС побажали студентам успіху в навчанні, подальшого розвитку в обраній професії та впевненності і віри у власні сили для реалізації поставленої мети.