За інноваціями майбутнє

За інноваціями майбутнє

В умовах розвитку національної економіки все більшої актуальності набуває питання зв’язку між наукою та практикою. Чільне місце в економіці України посідає питання сприяння розвитку підприємництва шляхом стимулювання інноваційних ініціатив. Зважаючи на актуальність та важливість визначених питань викладачами факультету економіки прийнято участь в роботі конференції на тему «Екосистема інноваційних проектів: підтримка та кейси», яка відбулася 27 березня на базі обласної наукової бібліотеки.
З вітальним словом та побажаннями благополуччя конференцію відкрито міським головою Сінкевичем О.Ф., який зауважив, що сьогодення вимагає формування в свідомості громадян усталених трактувань не тільки бізнесу і підприємництва, а й «доданої цінності» їх для економіки країни загалом та регіону зокрема. Керманич міста відзначив перспективи залучення інвестиційних коштів до міста Миколаєва саме шляхом сприяння інноваційній діяльності громадян, який визначено як один з пріоритетних напрямів розвитку України.
Підлісна Я. (радник голови Державної інноваційної фінансово-кредитної установи) представила інформацію стосовно можливостей фінансування українських стартапів та практичних реалій їх втілення в життя. Нею представлено чіткий механізм фінансування інноваційних проектів та визначено необхідність патентування підприємницьких ініціатив.
До роботи конференції долучено представників Інноваційного кластеру Rinno Hub, який був представленим в особі Євсєєва В.Б. За його зверненням визначено критерії успіху реалізації стартапів та основні вади в їх реалізації.
Загалом атмосфера конференції спряла реалізації основного завдання. а саме сприяння інноваційним ініціативам та розвитку підприємницької активності. В роботі конференції були задіяними Слюсаренко А.В. (заступник декана факультету економіки) та Соболєва І.В. (викладач кафедри обліку та оподаткування), а також студентський колектив факультету економіки. Практичне долучення до ініціатив такого роду гарантує гідне майбутнє для студентів факультету економіки та визначає актуальність і конкурентоспроможність їх компетенцій.