Візит студентів факультету економіки до Миколаївської міської ради в рамках проведення "Тижня Відкритого уряду"

12 березня 2019 року в рамках проведення "Тижня відкритого уряду" викладачі та студенти спеціальностей 072 "Фінанси, банківська справа та страхування", 051 "Економіка", 292 "Міжнародні економічні відносини" відвідали Виконавчий комітет Миколаївської міської ради. Під час візиту студенти заслухали  виступ директора Департаменту фінансів Миколаївської міської ради - Святелик В.Є., яка представила звіт про виконання бюджету м. Миколаєва за 2018 р. Також учасниками засідання було обговорено основні проблемні питання фінансово-економічного розвитку Миколаївської області на поточний рік та представлено перспективні шляхи їх вирішення.