Вітаємо магістрів зі спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування"

Найяскравіші емоції, найщиріші почуття, найкращі миті життя – так можна описати ваші студентські роки, шановні випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». За ці майже 6 років ви не лише сумлінно навчалися, успішно складали екзаменаційні сесії та осягали й поглиблювали тонкощі обраної професії, а й чудово проводили вільний час: брали участь у спортивних й інтелектуальних змаганнях, подорожували видатними місцями України, активно працювали в лавах студентського самоврядування, здійснювали проби пера в поезії і прозі та й взагалі – всебічно розвивалися та жили повним життям справжніх студентів. Тож колектив кафедри щиро вітає вас з успішним закінченням навчання і бажає удачі і прихильності долі в усіх починаннях. Хай легким буде ваш шлях в житті і на професійних теренах та здійснюються всі найзаповітніші мрії!