Виховання національно-патріотичних цінностей – пріоритетне завдання виховної системи ВНЗ

by Lena

25 квітня 2019 року на кафедрі Облік та оподаткування була проведена тематична зустріч з теми «Виховання національно-патріотичних цінностей - пріоритетне завдання виховної системи ВНЗ» зі студентами груп Е-319 та Е-119ск. Модератором тематичної бесіди виступила Соболева І.В з доповіддю «Сутність національно – патріотичного виховання, його мета, завдання та принципи». Також з доповіддю по темі «Зміст і форми національно – патріотичного виховання» виступила студентка групи Е-319 Карпова Катерина.

В процесі бесіди висвітлювалися мета та завдання патріотичного виховання у студентів.

Патріотичне виховання належить до пріоритетних напрямів національної системи виховання та передбачає формування патріотичних почуттів, любові до свого народу, глибокого розуміння громадянського обов’язку, готовності відстоювати державні інтереси Батьківщини.