У Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського відбулася відкрита лекція

На факультеті економіки 25 лютого 2019 року професором Амітом Гоелом Кумаром з Інтегрального університету Лакхау (Індія) була проведена відкрита лекція «Розвиток біржової торгівлі: проблеми та перспективи для Індії та України», яка була присвячена можливостям та перспективам біржової торгівлі двох країн. Декан факультету професор І.Т.Кіщак відмітив важливість співпраці країн, постійності обміну досвідом українських та індійських спеціалістів в різних сферах економіки. Др. Аміт Кумар проаналізував розвиток біржової торгівлі в обох країнах, відмітив її важливість та перспективи для подальшого розвитку економіки.
Студенти були надзвичайно задоволені зустріччю з харизматичним професором. Після закінчення слухачі могли задавати питання, які їх зацікавили і просто поспілкуватися в невимушеній обстановці. Завідувач кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності професор Л.В Назарова подякувала за цікаву зустріч і висловила надію на подальшу співпрацю