Патріотизм – серцевина людини, основа її патріотичної позиції

by Lena

Патріотизм – серцевина людини, основа її патріотичної позиції

Видатний учитель і педагог В.О.Сухомлинський наголошував: «Патріотизм – серцевина людини, основа її патріотичної позиції».  Тому під цим гаслом 26 березня 2019 року на кафедрі Обліку та оподаткування була проведена тематична зустріч зі студентами груп Е-219ск та Е-119ск. Модератором тематичної бесіди витупила Ужва А.М.

В процесі бесіди висвітлювалися основні питання виховання громадян патріотами. Патріотизм починається з малого – з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення чи ти Президент країни, чи студент університету – твій патріотизм – у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.