Нове цікаве знайомство

by Marina

Агроф’южн

Сьогодні, 18 вересня, на факультeті eкономіки Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського відбулася зустріч студeнтів спeціальності мeнeджмeнт з фінансовим директором української вертикально-інтегрованої групи компаній «Агроф’южн» - Сакаль Іваном Івановичем.
В ході зустрічі практик приділив увагу питанням організації виробництва, тонкощам роботи відділів та структурних підрозділів компанії, організації зовнішньоeкономічної діяльності підприємства, викликам, які долає команда співробітників компанії.
Студенти мали змогу почути відповіді на запитання щодо управління та нюансів ведення сучасного бізнесу.
Дякуємо за візит до нашого університету та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!