На шляху до першості…

ГУ ДФС в Миколаївській області

Сучасність характеризується динамічними змінами в теорії та практиці, що вимагає своєчасного долучення до вивчення актуальних питань. Відтак, 20.03.2019 р. студентами факультетів економіки та фізичної культури і спорту прийнято участь в семінарі на тему «Актуальні питання діяльності Державної фіскальної служби України», який було проведено на базі Головного управління ДФС у Миколаївської області. В рамках теми були розглянуті питання порядку оформлення податкової знижки, змін в процедурах аудиту суб’єктів підприємницької діяльності, а також проведено обговорення стосовно можливості працевлаштування студентів до фіскальної служби з обґрунтуванням існуючих вимог. Вітання з приводу участі в семінарі та активності в частині залучення студентської молоді висловив заступник начальника ГУ ДФС в Миколаївській області Ангелов О.Л. В роботі семінару прийняли участь фахівці фіскальної служби Трофименко В.В. (начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Миколаївській області), Руда Л.Н. (начальник відділу перевірок платників основних галузей економіки управління аудиту ГУ ДФС у Миколаївській області), Новосад О.С. (начальник управління по роботі з персоналом ГУ ДФС у Миколаївській області), Федіна С.С. (заступник начальника відділу комунікацій ГУ ДФС у Миколаївській області), які фахово розкрили зміст головної теми за визначеними напрямами. До обговорення ключових аспектів залучено представників факультету економіки Корнєву Н.О., Данік Н.В. та Слюсаренка А.В., які висловили свої думки щодо динамічних змін в системі оподаткування, аудиту та стандартах звітності та необхідності їх врахування при формуванні компетенцій в навчальному процесі.
Результатом зустрічі є формування відповідних фахових компетенцій студентами та занурення їх в практичну реальність. Кожне з питань супроводжувалось активним обговоренням та шквалом запитань з боку студентів. Не була винятком і цікавість зі сторони студентів факультету фізичної культури і спорту. Чуваченко О.Ю. (кандидат медичних наук, доцент) виявив цікавість до економічних аспектів трудової діяльності в межах формування компетенцій за профільними галузями знань.
Студенти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського загалом єдині та неділимі в бажанні отримання якісних знань в сучасному висококонкурентному світі. В свою чергу студенти факультету економіки підтверджують життєве кредо стосовно того, що економіка поважає ініціативних, підприємливих та талановитих і засвідчують свою першість на шляху до успіху в практичному житті!