Кафедра міжнародних економічних відносин та економіки запрошує на навчання за ексклюзивними економічними спеціальностями

міжнародних економічних відносин та економіки

Для сучасної України пріоритетним завданням є розвиток зовнішньоекономічних зв’язків як запоруки подальшої інтеграції до глобального економічного простору. Саме тому на сучасному ринку праці однією з найбільш затребуваних спеціальностей є фах економіста-міжнародника. Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського – єдиний заклад вищої освіти регіону, який с 2004 року випускає спеціалістів з міжнародної економіки.

На сьогодні кафедра міжнародних економічних відносин та економіки, яку очолює доктор економічних наук, професор Стройко Тетяни Володимирівни готує бакалаврів та магістрів за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносин» освітня програма «Міжнародна економіка». Протягом навчання ви здобудете знання з міжнародної економіки, митно-тарифного регулювання, міжнародного маркетингу та фінансів, інвестиційної діяльності тощо. З кожним роком ця спеціальність стає все більш затребуваною і в Україні,  і за її межами.

Розширюючи свою діяльність кафедра міжнародних економічних відносин та економіки Миколаївського національного університету з 2015 року розпочала підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю 051 «Економіка» освітня програма «Управління персоналом і економіка праці». . Сучасний HR – це людина, яка здатна поводити себе одночасно і як професійний психолог, і як професійний економіст.

Наші студенти є щорічними учасниками та призерами Всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Вас чекає цікаве та насичене студентське життя. Зробіть правильний вибір. Кафедра міжнародних економічних відносин та економіки МНУ ім. В.О. Сухомлинського чекає на вас.

Інформація для довідок за телефонами

Кафедра міжнародних економічних відносин та економіки

т. 0661563854

Приймальна комісія МНУ ім.В.О. Сухомлинського