ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Організація і методика аудиту»

by Lena

Студенти кафедри Облік та оподаткування прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту», яка проводиться на базі Миколаївського національного аграрного університету.

Відкрив ІІ етап Олімпіади голова оргкомітету Олімпіади, перший проректор Миколаївського НАУ Дмитро Володимирович Бабенко. На відкритті Олімпіади був присутній Хуторний Дмитро Володимирович - член комісії із зв`язків з громадськістю та з інформаційного забезпечення Спілки аудиторів України.

У ІІ етапі Олімпіаді взяли участь 167 студентів із 55 закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації з 25 міст України. Цього року науковий захід відбувся 8-10 квітня у три тури (теоретичний, тестування, практичний).

Спеціальними дипломами нагороджено таких студентів:

Шулякову Анжеліку Олександрівну - за інтеграцію освіти і практики та Пішеніна Олександра Сергійовича.

Вітаємо переможців! Бажаємо їм подальших злетів, рівного та перспективного шляху до омріяної професії, успіхів!

Більше інформації про олімпіаду можна прочитати за посиланням: