Гендерна демократія: український та світовий вимір

Гендерна демократія

На факультеті економіки 13.03.19 р. в рамках проведення «Тижня Відкритого Уряду» кафедра міжнародних економічних відносин та економіки проводила круглий стіл «Гендерна демократія: український та світовий вимір» зі студентами 3-го та 4-го курсів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини». Проблеми гендерної нерівності є наразі досить актуальними як в нашій країні так і в усьому світі. Студентську молодь турбує проблематика упровадження принципів гендерної рівності в усі сфери життя українського суспільства. Обговорювалися проблеми та точилися дискусії щодо таких питань: принцип гендерної рівності в економічній сфері: ситуація DE-FAKTO, правове регулювання гендерної рівності, залучення жінок у політику: країни ЄС і Україна, гендерна рівність очима громадян, рівень гендерної рівності в умовах євроінтеграційних прагнень України, гендерний вимір сімейної політики.