День визволення України від німецько-фашистських загарбників

День визволення України від німецько-фашистських загарбників

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже, саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.
В рамках відзначення 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників викладачами кафедри фінансів та обліку серед студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" механіко-математичного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського було проведено ряд військово-патріотичних заходів, одним з яких стало відвідання музею "Підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941-1944 рр. " та проведення лекції під гаслом "Війна така далека і близька..." Проведений захід дав змогу студентам дізнатися щось нове і цікаве для себе, поринути у ті часи та події, які ми не маємо права забувати, заради процвітання України та її мирного майбутнього!