День відкритих дверей на факультеті економіки МНУ імені В.О. Сухомлинського

День відкритих дверей

24 лютого 2018 р. на факультеті економіки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти завітали, щоб ознайомитись з діяльністю факультету та з перших вуст дізнатись про особливості вступної кампанії  і подальшого навчання.

З вітальним словом виступили заступник декана з навчальної роботи –  Слюсаренко А.В. та відповідальний секретар приймальної комісії  – Білюк О.Г., які надали детальну інформацію щодо напрямів підготовки, організації практик та стажувань, можливостей працевлаштування за обраною спеціальністю.

В фойє факультету представниками кафедр були розміщенні інформаційні стенди, надавалась різноманітна інформація.  Подальша робота Дня відкритих дверей продовжилась виступами завідувачів та представників кафедр факультету економіки. Відвідувачі також мали змогу поспілкуватись з викладачами факультету, що відповіли на численні питання гостей, прогулятися коридорами факультету та університету, оглянути аудиторії та поспілкуватися із представниками студентського активу факультету.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім абітурієнтам у їхньому непростому виборі та чекаємо на нових студентів у гостинних стінах факультету економіки МНУ ім. В.О. Сухомлинського!