Фінансова освіта – твій гарантований успіх!

«Фінансова освіта – твій гарантований успіх!» – саме під такою назвою 01.02.2018 р. відбувся практичний семінар доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Колеватової А.В. серед студентів Коледжу МНУ ім. В.О. Сухомлинського  спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», ОКР «Молодший спеціаліст». Метою проведення  даного заходу було урізноманітнення навчального процесу та максимальна можливість застосування набутих знань у різних ситуаціях, оскільки такий підхід формує в майбутнього фінансиста основи системного мислення та соціальної відповідальності.

Слід відмітити активну участь та зацікавленість студентів у розгляді проблемних питань сучасного розвитку фінансової політики держави, фінансової системи та механізму державного регулювання економіки. Доповіді були цікавими та актуальними,  а самі студенти показали достатньо високий рівень знань, комунікативні вміння та виявили почуття відповідальності за майбутню професію.

В результаті проведеного заходу майбутні фінансисти ще раз відмітили для себе актуальність та престижність своєї професії, оскільки в час постійного розвитку економіки кількість підприємств різних форм власності та сфер діяльності постійно зростає, а тому збільшується і потреба в фінансистах, аналітиках, фінансових консультантах та фінансових менеджерах.