Профорієнтація

13 грудня 2017 року відбулася зустріч викладачів та студентів 2-3 курсу МНУ імені В. О. Сухомлинського зі старшокласниками 9-11 класів загальноосвітніх закладів Казанківського району

В процесі обговорення, відбулася презентація навчального закладу МНУ імені В. О. Сухомлинського ,підготовлена студентами та викладачами біологічного факультету, кафедри іноземної філології та менеджменту ЗЕД. Була проведена профорієнтаційна робота університету, спрямована на залучення до вступу старшокласників 9-11 класів загальноосвітніх закладів районів Миколаївської області. До профорієнтаційної роботи були залучені викладачі біологічного факультету, кафедри менеджменту та іноземної філології, а також студенти 2 та 3 курсу спеціальності «Менеджмент» МНУ імені В. О. Сухомлинського.

При проведенні профорієнтаційних заходів студенти використовували різноманітні друковані (буклети, оголошення, календарі тощо) та відео -інформаційні матеріали. Викладачі та студенти МНУ ім. В.О. Сухомлинського гідно представили університет, розповіли старшокласникам про можливості та перспективи, які відкриває перед ними вищий навчальний заклад. Зустріч пройшла успішно, інформація знайшла свого отримувача.