Проект «Старший менеджер»

В рамках проекту «Старший менеджер», який був започаткований Навчально-науковою лабораторією бізнесу і підприємництва факультету економіки МНУ імені В.О. Сухомлинського 13 грудня 2017 року відбулася зустріч викладачів та студентів 2-3 курсу зі «старшими менеджерами» Притуленком В. Г. – заступником голови райдержадміністрації та завідувачем сектору економічного розвитку торгівлі та туризму Казанківського району Миколаївської області, які розповіли студентам про себе, свою роботу на державних посадах та про свій власний досвід роботи в тому числі в Казанківській районній державній адміністрації Миколаївської області. Компетентність, доброзичливість та професіоналізм доповідачів позитивно налаштував студентів на перейняття досвіду.

Проінформовано присутніх студентів та викладачів МНУ ім. В. О. Сухомлинського щодо соціально-економічної ситуації в області, зокрема, щодо економічного розвитку, ремонту доріг, вирішення екологічних проблем, культурного розвитку, а також окреслино орієнтовний план дій на майбутній рік. Зауважено на тим, що, Казанківський район – є одним із лідерів області з виробництва аграрної продукції та інвестиційної привабливості. Студентський актив мав змогу обговорити із заступником облдержадміністрації актуальні питання, зокрема, щодо залучення студентів до участі у різноманітних районних програмах, створення служби кадрового резерву облдержадміністрації, до якої могли б ввійти студенти, тощо.

Основні тези виступу менеджерів стосувалися популяризації вищої освіти в Україні та залучення кваліфікованих спеціалістів до соціально-економічного життя регіону. В процесі зустрічі викладачі та студенти обговорили та запропонували пліднуспівпрацю облдержадміністрації разом з МНУ імені В
. О. Сухомлинського.

Під час зустрічі студенти отримали багато порад та настанов щодо власного майбутнього.