Екскурсія до Музею грошей НБУ

28 квітня 2018 року студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” разом з викладачами факультету економіки – Данік Н.В. і Рехтетою О.М. відвідали Музей грошей НБУ (м.Київ) – культурний центр і освітня платформа, діяльність якої спрямована на висвітлення історичних аспектів та підвищення рівня фінансової грамотності населення. Музей офіційно відкрито 24 березня 2004 року, проте формування колекції розпочалося ще в 1989 році. Сьогодні вона налічує понад 13 000 експонатів.

Головна мета експозиції – розповісти про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення. Тут представлені примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України.

.